603 531 377 | info@nessy.cz                                                                                                                                                                                                      ... jsme s Vámi již více než 25 let .

Turnikety pro zábavní parky

Instalace odbavovacího systému na Macoše 4 pokladní systémy a 2 turnikety COMPACT byly nainstalovány v Moravském krasu u dopravních zařízení společnosti SMK a.s.
V Průhonickém parku byl instalován náš pokladní  a odbavovací systém. Konfigurace 3 turnikety a 1 branka Ikarus .
Pro přístup návštěvníků na rozhlednu Havířská bouda  byl nainstalován náš odbavovací systém s dvojramenným turniketem a snímačem na karty s BC kódem. 
Díky instalaci jednotného systému pro platby i odbavování návštěvníků v ZOO Praha, Botanické zahradě Praha a Trojském zámku bylo možno realizovat jednu kartu pro všechny tři instituce. Tato karta úspěšně funguje již od roku 2006.
Turniket se snímačem čipových náramků na vodním vleku v areálu Panda sport.
Vstup na  22. mezinárodní dudácký festival STRAKONICE byl realizován přes turnikety Arlberg s počítadlem průchodů.
Pro přístup návštěvníků na rozhlednu Milíř byl nainstalován turniket Arlberg se snímačem SBR510.
Na výstavě LEGA - Kostkománie byl nainstalován náš vstupenkový a turniketový systém.
V zábavním centru Labyrint Třebíč  byl nainstalován náš odbavovací a platební systém . Systém se skládá ze 2 pokladních míst / recepce , bar/ , turniketu pro vstup a branky pro imobilní a kočárky .  
Vstup do zámeckého parku . Návštěvník může pro vstup použít kartu s čarovým kódem zakoupenou v pokladně zámku , chipovou kartu nebo minc. automat .