603 531 377 | info@nessy.cz                                                                                                                                                                                                      ... jsme s Vámi již více než 25 let .

Turnikety pro zábavní parky

Botanická zahrada hl.m. Prahy . Pro odbavení návštěvníku slouží 8 turniketů a 7 pokladních míst. Odbavovací systém akceptuje karty s čarovým kódem a čipkarty. www.botanicka.cz   Pro vstup do venkovní části Botanické zahrady slouží take plnovysoké turnikety ECCO 120 BFB , které umožňují vstup s kočárky či se psy.    
Pokladní systém pro BR SPORT CENTRUM  v Rychnově n. Kněžnou . V provozu od roku 2009.
V Dendrologické zahradě byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém. Systém bude mimo jiné vydávat karty pro společný projekt Garden Pass, ve kterém jsou zapojeny Dendrologická zahrada, Průhonický park a Botanická zahrada. 
Při příležitosti Vánočních trhů Bratislava byl nainstalován náš pokladní a turniketový systém u mobilního kluziště na Hviezdoslavově náměstí.
Instalace odbavovacího systému na Macoše 4 pokladní systémy a 2 turnikety COMPACT byly nainstalovány v Moravském krasu u dopravních zařízení společnosti SMK a.s.
V Průhonickém parku byl instalován náš pokladní  a odbavovací systém. Konfigurace 3 turnikety a 1 branka Ikarus .
Pro přístup návštěvníků na rozhlednu Havířská bouda  byl nainstalován náš odbavovací systém s dvojramenným turniketem a snímačem na karty s BC kódem. 
Díky instalaci jednotného systému pro platby i odbavování návštěvníků v ZOO Praha, Botanické zahradě Praha a Trojském zámku bylo možno realizovat jednu kartu pro všechny tři instituce. Tato karta úspěšně funguje již od roku 2006.
Turniket se snímačem čipových náramků na vodním vleku v areálu Panda sport.
Vstup na  22. mezinárodní dudácký festival STRAKONICE byl realizován přes turnikety Arlberg s počítadlem průchodů.
Pro přístup návštěvníků na rozhlednu Milíř byl nainstalován turniket Arlberg se snímačem SBR510.