603 531 377 | info@nessy.cz                                                                                                                                                                                                      ... jsme s Vámi již více než 25 let .

Turnikety pro zábavní parky

Pro KOVOZOO Staré město byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém .   
Ve známém muzeu voskových figurín Grévin a Chocotopia byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém . Systém je v konfiguraci 2 pokladny, 4 turnikety a  4 branky pro ZTP. Jako identifikační medium je použita jednorázová chipová karta .
Nově postavená multifunkční dětská herna SKIPI v Letohradě byla vybavena naším pokladním a odbavovacím systémem.  Pro zamykání šatních skříněk byly použity elektronické šatní zámky LOX 300. 
V ZOO Ostrava byly nainstalovány 4 ks turniketů Modul Cross, 3 ks branky Ikarus Holm a 1 mechnický turniket pro odchod . 
Pro odbavovaní návštěvníků slouží 12 turniketů a 9 pokladních míst . V roce 2012 byl systém rozšířen o možnost akceptace čipových karet používaných pro sezonní karty.  Turnikety slouží také pro kontrolu počtu návštěvníků na nové rozhledně.
Na zámku Lysice byl nainstalován turniket Compact s mincovním automatem Monet BT . Pro placený vstup do zámecké byl instalován turniket Dolomit se snímačem vstupenek s čarovým kódem.
Pro Pražskou paroplavební byl instalován náš pokladní a turniketový systém.
Botanická zahrada hl.m. Prahy . Pro odbavení návštěvníku slouží 8 turniketů a 7 pokladních míst. Odbavovací systém akceptuje karty s čarovým kódem a čipkarty. www.botanicka.cz   Pro vstup do venkovní části Botanické zahrady slouží take plnovysoké turnikety ECCO 120 BFB , které umožňují vstup s kočárky či se psy.    
Pokladní systém pro BR SPORT CENTRUM  v Rychnově n. Kněžnou . V provozu od roku 2009.
V Dendrologické zahradě byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém. Systém bude mimo jiné vydávat karty pro společný projekt Garden Pass, ve kterém jsou zapojeny Dendrologická zahrada, Průhonický park a Botanická zahrada. 
Při příležitosti Vánočních trhů Bratislava byl nainstalován náš pokladní a turniketový systém u mobilního kluziště na Hviezdoslavově náměstí.