603 531 377 | info@nessy.cz                                                                                                                                                                                                      ... jsme s Vámi již 30 let.

O firmě

O firmě

Vážení obchodní přátelé,

naše firma NESSY vznikla v roce 1993 jako výhradní zastoupení rakouské firmy SYSTEMS AG pro Českou a Slovenskou republiku.

Předmětem naší činnost jsou především pokladní a turniketové systémy pro sportovní a kulturní zařízení.

Systém dodávaný pod obchodním označení CassaNova patří k tomu nejlepšímu, co se na evropském trhu v tomto oboru vyskytuje a se svými cca 700 instalacemi v Evropě (z toho cca 40 v ČR a SR) patří i k nejrozšířenějším. Jeho obrovskou předností je univerzálnost - stejný systém funguje např. jako Městská karta v České Třebové, v Aquaparku Jindřichův Hradec , v pražské, plzeňské a brněnské  zoo i v lyžařských areálech jako Martinské hole,  Skiareál Praděd. Tato univerzálnost vyplývá z filozofie systému, kdy je definice karty pojata jako funkce čtyř proměnných, tedy platnosti časové, prostorové, obsahové a hodnotové.

Také ve volbě identifikačního media je systém CassaNova velmi univerzální, neboť používá jak medium nejlevnější (karta s čárovým kódem), tak medium nejkomfortnější (bezdotyková chipkarta nebo náramek).

Systém CassaNova má své pokračování v systému n-tree rakouské firmy n-tree SOLUTIONS, která je naším současným staronovým partnerem. Staronovým proto, že firmu n-tree tvoří v podstatě původní autorský tým firmy SYSTEMS AG. Díky tomu systém n-tree přebírá od systému CassaNova jeho funkčnost a jeho možnosti rozšiřuje o funkce dané současným stavem výpočetní a komunikační techniky.

Další aktivity firmy NESSY:

Turnikety z produkce rakouské firma Karl GOTSCHLICH

  • V nabídce je široká paleta typů od jednoduchých turniketů s otočnou hvězdicí (tripod) po velmi komfortní turnikety výšky 2.100 mm. Všechny turnikety jsou synchronní motorem poháněné a řízené mikroprocesorem. Produkty GOTSCHLICH vynikají svojí spolehlivostí i v nejtvrdších podmínkách.

Šatní zámkové systémy

  • Nabízíme elektronické šatní zámkové systémy  v provedení online i offline.

Závory a zařízení parkovišť

  • Nabízíme jak samostatné závory jako vjezdy do firmy a pod. až po ucelené parkovací systémy pro placená veřejná parkoviště

Všechny uvedené systémy nejen prodáváme, ale také instalujeme a provádíme jejich servis. Za 25 let působení v oboru jsme tak získali velmi bohaté zkušenost. Provádíme proto i konzultační a poradenskou činnost pro investory a projektanty a získané poznatky také často publikujeme v rámci profesních asociací a sdružení. Opravdu "víme o čem to je". Vždyť "našimi" turnikety projde ročně více než 22 miliónů návštěvníků a "naše" pokladny vydají ročně cca 4 miliony karet.

Naše odbavovací systémy umíme nejen prodávat. Pořadatelům příležitostných akcí můžeme nabídnout služby mobilního odbavovacího systému. Nabízíme také výhodný sezónní pronájem systémů provozovatelům veřejných koupališť i lyžařských areálů.

Zkrátka, proč hledat kdesi, když je tu NESSY?

ISO9001