603 531 377 | info@nessy.cz                                                                                                                                                                                                      ... jsme s Vámi již 30 let.

Turnikety pro zábavní parky

Pro Koupark Radvanice byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém v konfiguraci turnikety ECCO 120 BFB a ECCO 120 HE  společně se snímači TRX 500. 
Pro odbavovaní návštěvníků slouží 16 turniketů a 12 pokladních míst . V roce 2012 byl systém rozšířen o možnost akceptace čipových karet používaných pro sezonní karty.  Turnikety slouží také pro kontrolu počtu návštěvníků na nové rozhledně. V roce 2022 byl systém rozšířen o snímač TRX 500 u nového vstupu Rezervace DJA - pavilon goril.
Instalace automatického odbavovacího systému pro Toulcův dvůr v konfiguraci platební automat MV500 / přijímá plat. karty, mince a bankovky/ a 2 branky Ikarus Baden se snímači TRX 100 / chipkarty + BC vstupenky/.
Vstup do zámeckého parku . Návštěvník může pro vstup použít kartu s čarovým kódem zakoupenou v pokladně zámku , chipovou kartu nebo minc. automat .  
Pro Botanickou zahradu Teplice byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém .   
Pro odchod návštěvníků ze Starého židovského hřbitova byl nainstalován turniket Compact B.  
Pro KOVOZOO Staré město byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém .   
Ve známém muzeu voskových figurín Grévin a Chocotopia byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém . Systém je v konfiguraci 2 pokladny, 4 turnikety a  4 branky pro ZTP. Jako identifikační medium je použita jednorázová chipová karta .
Nově postavená multifunkční dětská herna SKIPI v Letohradě byla vybavena naším pokladním a odbavovacím systémem.  Pro zamykání šatních skříněk byly použity elektronické šatní zámky LOX 300. 
V městském parku Bosonoha byly nainstalovány turnikety s mincovním automatem a s akceptací BC karet pro vstup návštěvníků. http://bosonoha.cz/
V ZOO Ostrava byly nainstalovány 4 ks turniketů Modul Cross, 3 ks branky Ikarus Holm a 1 mechnický turniket pro odchod . 
Na zámku Lysice byl nainstalován turniket Compact s mincovním automatem Monet BT . Pro placený vstup do zámecké byl instalován turniket Dolomit se snímačem vstupenek s čarovým kódem.