603 531 377 | info@nessy.cz                                                                                                                                                                                                      ... jsme s Vámi již 30 let.

Pokladní a turniketové systémy pro bazény a koupaliště

Pro koupaliště Čakovice byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém .
Na Koupališti Mladá Boleslav byl instalován náš pokladní a turniketový systém. Systém  se skládá ze 2 turniketů Dolomit a 1 branky pro kočárky.
V nově zrekonstruovaném bazénu Sokolovna v Mladé Boleslavi byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém včetně elektronického zámkového  systému LOX 300.
Pokladní + turniketový systém + informační tabule /počet návštěvníků, teplota, čas, datum/. V zimě je turniket a pokladní systém využit propřístup na  veřejné bruslení na kluzišti.
Pro nově vybudované Přírodní koupaliště Divišov byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém .
Pro nově zrekonstruovaný bazén Vysoké Mýto byl nainstalován náš pokladní a turniketový systém. Systém zahrnuje 3 pokladní místa , vstup do bazénu a sauny ,elektronické zámky LOX 300  pro šatní skříňky a 2 sběrače chipových náramků TRE 300.
V plaveckém areálu Slavie Praha byl nainstalován náš pokladní a turniketový systém. Systém zahrnuje 3  pokladny a  vstupní a odchodový turniket s brankou pro kočárky pro venkovní i vnitřní část. 
Pro Hostivařskou přehradu byl nainstalován náš odbavovací systém . Systém obsahuje 3 pokladní místa , 3 turnikety Arlberg , 2 branky pro kočárky a ZTP a 1 automatickou závoru.
Na krytém bazénu v Mohelnici byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém. Systém se skládá z pokladny ,  2 turniketů Compact B, sběrače chipových náramků TRE 300 a informačního terminálu.
Na koupališti a v kempu Lodín byl instalován náš pokladní a turniketový systém. Systém  se skládá ze dvou turniketů Dolomit a 1 branky pro kočárky. Systém je vybaven snimači TRX / snímá  čarový kód i bezkontaktní chipkarty/.  Bezkontaktní chipkarty jsou využity pro návštěvníky kempu a pro permanentní karty .
V nově otevřeném Biotopu Brno-jih byl nainstalován pokladní a odbavovací systém n-tree. Příchod a odchod návštěvníků zajišťuje turniket BADEN 1300D a pro vstup s kočárky byla instalována branka IKARUS HOLM.   
Na koupališti Trutnov byl instalován náš pokladní a turniketový systém. Systém  se skládá ze tří turniketů Arlberg a 1 branky pro kočárky.