603 531 377 | info@nessy.cz                                                                                                                                                                                                      ... jsme s Vámi již 30 let.

Pokladní a turniketové systémy pro bazény a koupaliště

V aquaparku je nainstalováno 6 turniketů , 4 pokladní místa  a 350 skříněk osazených systémem LOX 300.
V nově vybudovaném Přírodním koupacím biotopu Dobřany byl nainstalován náš vstupenkový, turniketový systém a parkovací systém. Systém obsahuje 2 závory , 2 turnikety Dolomit a  1 branku pro kočárky. 
Od července 2007 byl zahájen provoz nového koupaliště v Bučovicích. Vstup byl osazen 3 turnikety Arlberg v obousměrném provozu a brankou .
Bazén Postoloprty
Na koupališti Bystřice p. hostýnem byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém v konfiguraci 1 pokladna, 2 turnikety a branka pro kočárky a ZTP. 
Na koupališti v Dubňanech  byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém. Systém se skládá ze  2 turniketů Arlberg a branky pro kočárky.
Na koupališti v Holešově byl nainstalován náš pokladní a odbavovací systém. Systém se skládá ze turniketu BADEN 1100D a branky pro kočárky.
Na vstupu areálu koupaliště Hustopeče byl instalován náš vstupenkový a turniketový systém. Konfigurace systému - 2 turnikety, branka pro kočárky a invalidy a pokladní systém.